Комерційна пропозиція

Готельно-ресторанний комплекс «Стара Вежа»
м.Бориспіль, вул.Ботанічна 1/7, тел. 045-95-5-44-22, 066-078-19-36 (viber),
www.stara-vesha.com.ua, staravesha@ukr.net, ya.staravesha@bigmir.net
Skype: stara_vezha
КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ
Для партнерів та постійних клієнтів діють спеціальні пропозиції та знижки. Можливий як готівковий, так і безготівковий розрахунок.
Готельно-ресторанний комплекс «Стара Вежа» пропонує співробітництво компаніям та підприємствам, яким необхідно надати послуги по розміщенню та заселенню колег, партнерів та гостей нашого міста.

Готель пропонує комфортабельне, зручне та доступне проживання в одномісних, двомісних та тримісних номерах категорії напів – люкс та стандарт. В номерах: сучасні меблі, супутникове телебачення, безкоштовний WI-FI. В кожному номері кондиціонер, холодильник, автономна система водопостачання та опалювання.

Також готель має зручний конференц-зал, обладнаний за всіма вимогами теперішнього часу. Якщо Вас цікавить організація конференції біля аеропорту Бориспіль, ми надамо Вам все необхідне для її проведення. Оренда конференц-залу, здатного комфортно розмістити до 25 чоловік, доступна для Вас в будь-який момент.

Для учасників конференц-сервісу наш ресторан пропонує:
– брейк-кава від-40грн./ чол.;
– бізнес-ланч -60грн./ чол.
Фуршет, банкет – формуємо за індивідуальним бажанням клієнта.
На території готелю є ресторан де Ви смачно зможете скуштувати страви європейської та української кухні . Для проживаючих в готелі надається знижка -15 % .
Ми чекаємо на Вас і готові запропонувати вигідну співпрацю в межах корпоративного договору. Договір з готелем дозволяє скористатися всіма перевагами корпоративного обслуговування;вигідні умови проживання,гарантоване бронювання,спеціальні ціни.

Ми зробимо все можливе,щоб Ваш відпочинок був максимально комфортним, а ділова поїздка –плідною!!!

З задоволенням розглянемо Ваші пропозиції.